O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 18
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Mój skład:

--------------Valdes-----------

Alves---Puyol---Pique---Maxwell

---------------Sergio-----------

-------Xavi-------------Iniesta----

--Messi------Bojan----Pedro/Henry

0

robertinho

Zrób może oddzielny temat np. "El Classico a tragedia w Somleńsku" i niech tam sobie o niej pogadją

0

to się bojanowi przyda niech jedzie! :)

0

szkoda że Bojan kontuzjowany...

0

Myślę, że Ibra powinien odpocząć tylko szkoda że Bojan też pauzuje mógłby pograć a tak to lipa. ;(

Zobacz wszystkie

0

Nie znasz się hubymess10, Bojan to świetny napastnik! Widziałeś pierwszego gola z Baselem i gola z Benidorm na wyjeździe?! Na pewno strzeli gola. Visca El Barca, Visca El Bojan!

0

Piękna wrzutka BOJANA (zawsze mu kibicuje ;)) i gol przy słupku Heńka. BRAWO!!!

0

mam podobne zdanie jak Gilbert3... nigdy nie zwątpiłem w Bojana kricia!

0

Tak z innej beczki... jaki marzy się wam Finał LM. mi moich dwóch ulubionych klubów FC Barcelona - Manchester United

0

szkoda że Bojan kontuzjowany...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?